NABÍDKA ZÁJMOVÝCH ÚTVARŮ DDM BUDÍK

ŠKOLNÍ ROK 2018 – 2019

 

SPORT

 

Klub Pulec I

Děvčata i chlapci 1.-3.třída

Vedoucí: Dana Berková

První schůzka v pondělí 1.10., 15:00 h, bazén ZŠ Havlíčkova

Základy plavání, plavecké styly, hry ve vodě – děti budou rozděleny podle výkonnosti

Plavky s sebou, již plaveme

Poplatek: 400,-

 

Klub Pulec II

Děvčata i chlapci 4.-5.třída  (pokročilí)

Vedoucí: Dana Berková

První schůzka v pondělí 1.10., 16:00 h, bazén ZŠ Havlíčkova

Základy plavání, plavecké styly, hry ve vodě – děti budou rozděleny podle výkonnosti

Plavky s sebou, již plaveme

Poplatek: 400,-

 

Hravý Pulec I

Děvčata i chlapci 1.–2.třída

Vedoucí: Dana Berková

První schůzka ve středu 3.10., 15:00 h, bazén ZŠ Havlíčkova

Hry ve vodě, základy plavání, hlavně vodní zábava

Plavky s sebou, již plaveme

400,- Kč

 

Hravý Pulec II

Děvčata i chlapci - předškoláci

Vedoucí: Dana Berková

První schůzka ve středu 3.10., 15:00 h, bazén ZŠ Havlíčkova

Seznámení s vodním prostředím, hry ve vodě

Plavky s sebou, již plaveme

400,-

 

Klub Plavec

Děvčata i chlapci 5.-9.třída

Vedoucí: Dana Berková

První schůzka v úterý 2.10., 17:30 h, bazén ZŠ Havlíčkova

Zdokonalování plaveckých způsobů, závodní plavání

400,-

 

Zpevňuj si tělíčko

Děvčata i chlapci 5-6 let

Vedoucí: Dana Berková

Informativní schůzka v pondělí 24.9. v 17:00 h, tělocvična (šatna) ZŠ Havlíčkova

Základy gymnastiky, posilování

300,-

 

Sportovní gymnastika

Chlapci 6-8 let

Vedoucí: Věra Putyerová, Libuše Formanová

První schůzka v úterý 25.9., 14:00 h, ZŠ Havlíčkova

Základy sportovní gymnastiky

300,-

 

Florbal

Chlapci od 16 let

Vedoucí:  Aleš Hanák

Schůzky budou bývat v pátek od 19:00 do 21:00

Herní dovednosti, účast v soutěžích

300,-/1 h týdně

 

Odbíjená - přípravka

Chlapci i dívky 8-12 let

Vedoucí: Jan Švaříček, Aleš Petrů

Tréninky budou bývat v pondělí 18:00-19:30 h a ve čtvrtek 16:00-17:30 h

První schůzka v pondělí 10.9. v 18:00 h, tělocvična TJ Sokol M. Budějovice

Základy odbíjené, herní dovednosti

750,-

 

Odbíjená - pokročilí

Chlapci i dívky 13-15 let

Vedoucí: Jan Švaříček, Aleš Petrů

Tréninky budou bývat v pondělí 18:00-19:30 h a ve čtvrtek 16:00-17:30 h

První schůzka v pondělí 10.9. v 18:00 h, tělocvična TJ Sokol M. Budějovice

Základy odbíjené, herní dovednosti

750,-

 

Triatlonová přípravka – plavání, kolo, běh

Děvčata i chlapci 9-13 let

Vedoucí: Dana Berková

První schůzka v úterý 2.10. v 17:30 h, bazén ZŠ Havlíčkova, tréninky dle dohody

Zájemci musí umět plavat, trénink bude bývat 2 – 3 x týdně

800,-

 

Bruslařská škola

Děvčata i chlapci 4-7 let

Vedoucí: Dana Berková, Libuše Formanová, Jiří Holík

Přihlášky přijímáme pouze do naplnění kapacity kroužku

Termín první schůzky bude upřesněn (tréninky budou 2x týdně)

Základy bruslení, později chlapci hokejová technika

1500,-

 

Lední hokej - žáci

Chlapci od 7 let (musí umět bruslit)

Vedoucí: Jan Veselý, Jiří Holík

Schůzky budou bývat v pondělí, středu a pátek

Termín první schůzky bude upřesněn

Herní dovednosti, turnaje, určeno pro absolventy BŠ a hráče z minulé sezóny

400,- + klubový poplatek

 

Lední hokej - přípravka

Chlapci od 6 let – absolventi Bruslařské školy

Vedoucí: Petr Vandas, Libor Svoboda

Schůzky budou bývat v pondělí, středu a pátek

Termín první schůzky bude upřesněn

Rozvíjení herních činností, základy LH, turnaje

400,- + klubový poplatek

 

Mladí hasiči - přípravka

Děvčata i chlapci 4-6 let

Vedoucí: Josef Růžička, Libor Šťastný

První schůzka v pondělí 1.10. v 16:00 h na cvičišti SDH (“Na letišti“)

Základy hasičského sportu, závody

400,-

 

Mladí hasiči

Děvčata i chlapci 7-15 let

Vedoucí: Jan Pacula,

První schůzka v pondělí 3.9. v 17:00 h na cvičišti SDH (“Na letišti“)

Základy hasičského sportu, závody

400,-

 

Šachy

Děvčata i chlapci 1.-9.třída

Vedoucí: Ladislav Odvárka

První schůzka v pondělí 1.10. v 16:30 h, DDM Budík

Výuka královské hry, soutěže, turnaje

400,-

 

KUNG FU – VIET VO DAO

Děvčata i chlapci, ženy i muži od 7 let do …

Vedoucí: Pavel Borkovec, Jan Kliner, Jan Bloudíček

Nábor probíhá v měsíci říjnu každé pondělí od 17:00 h a pátek od 18:00 h, tělocvična ZŠ Havlíčkova

Rozvoj síly, obratnosti, odvahy, nácvik základních technik bojového umění

600,-

 

Sebeobrana, která funguje

Děvčata i chlapci, ženy i muži od 7 do …

Vedoucí: Jiří Grambal, Jiří Veselý, Jiří Vrbka, Jan Kliner, Jaroslav Fic

Nábor probíhá v měsíci říjnu každé pondělí od 17:00 h a pátek od 18:00 h, tělocvična ZŠ Havlíčkova

Nácvik základních sebeobranných technik

600,-

 

Rybářský

Děvčata i chlapci 3.-9.třída

Vedoucí: Jan Svat

První schůzka v úterý 2.10. v 16:00 h, DDM Budík

Základy rybářského sportu, získání rybářského lístku

400,-

 

Fotbal, předpřípravka

Chlapci i dívky 4–6 let

Vedoucí: Milan Lapeš

Zahájení první týden v září (dáme vědět), tréninky 2x týdně

Základy hry

 

Fotbal, mladší přípravka

Chlapci i dívky 7–8 let

Vedoucí: Jiří Kvapil 776 098 903

Zahájení poslední týden v srpnu (zájemci se mohou přihlásit i později), tréninky 2x týdně

Základní prvky kopané, první herní zkušenosti, víkendová utkání

 

Fotbal, starší přípravka

Chlapci i dívky 9–10 let

Vedoucí: Milan Lapeš 724 256 696

Zahájení poslední týden v srpnu (zájemci se mohou přihlásit i později), tréninky 2x týdně

Rozšiřování herních a tělesných dovedností, víkendová utkání

 

Fotbal, mladší žáci

Chlapci a dívky 11–13 let

Vedoucí: Pavel Pacula 728 238 946

Zahájení v polovině srpna (zájemci se mohou přihlásit i později), tréninky 2x týdně

Rozšiřování herních a tělesných dovedností, orientace v prostoru, víkendová utkání

 

Fotbal, starší žáci

Chlapci a dívky 13–15 let

Vedoucí: Pavel Šplíchal 603 279 483

Zahájení v polovině srpna (zájemci se mohou přihlásit i později), tréninky 2x týdně

Rozšiřování herních a tělesných dovedností, základy taktiky hry, víkendová utkání

 

Fotbal, dorost

Chlapci a dívky 15–19 let

Vedoucí: Tomáš Kyzlink 604 143 683

Zahájení v polovině srpna (zájemci se mohou přihlásit i později), tréninky 2x týdně

Rozšiřování herních a tělesných dovedností, dokončení výchovného procesu, víkendová utkání

 

Veškeré aktivity ohledně fotbalu probíhají na hřišti SK Moravské Budějovice a bližší informace Vám poskytnou jednotliví vedoucí.

 

Dětská jóga, cvičení na velkých míčích

Pro děvčata i chlapce 6-7 let

Vedoucí: Zdeňka Kuchaříková

První schůzka ve čtvrtek 4.10., 17:30 h, DDM Budík

Hravé a přirozené cvičení pro zlepšení fyzické kondice a zklidnění

400,-

 

Bowling

Děvčata i chlapci od 12 let

Vedoucí: Ludmila Kysilková

První schůzka v úterý 2.10., 15:30 h, restaurace Bowling sport bar

Seznámení s populární hrou v rekreačním tempu

400,-

 

Kalanetika

Dívky a ženy od 15 let

Vedoucí: Libuše Formanová

První schůzka v pondělí 10.9., 17:30–18:30 h, 18:30-19:30 h, DDM Budík

Posilování a protahování hlavních svalových skupin

400,- + 10,- za každou odcvičenou hodinu

 

VÝTVARNÁ VÝCHOVA, TVOŘIVOST

 

Tvořivé ruce

Děvčata i chlapci 9-13let

Vedoucí: Věra Putyerová

První schůzka v úterý 2.10., 16:00 h, DDM Budík

Tvořivá práce, rozmanité výtvarné techniky

500,-

 

Lodní a letečtí modeláři

Chlapci 4.-9.třída

Vedoucí: Vladimír Vobůrka

První informativní schůzka v pondělí 24.9., 15:00 h, DDM Budík

Základní modelářské techniky, výroba vlastních modelů

900,-

 

Keramika pro děti

Děvčata i chlapci 6.-7.třída

Vedoucí: Anna Kosíková

První schůzka ve středu 12.9., 14:00 h, keramická dílna v ZŠ Havlíčkova

Základy tvoření s keramickou hlínou

600,-

 

HUDEBNÍ

 

Kytara pro začátečníky a pokročilé

Děvčata i chlapci 7-18 let

Vedoucí: Jiří Tržil

První informativní schůzka v úterý 25.9., 16:00 h, DDM Budík

Hra na kytaru

500,-

 

Dětský pěvecký sbor Rolnička I.

Děvčata i chlapci 1.-2.třída

Vedoucí: Milada Simandlová

Schůzky budou bývat ve středu v ZŠ Havlíčkova, termín první schůzky bude zájemcům zavčas sdělen

Pro zájemce o sborové zpívání

300,-

 

Dětský pěvecký sbor Rolnička II.

Děvčata i chlapci 3.-5.třída

Vedoucí: Milada Simandlová

Schůzky budou bývat ve čtvrtek v ZŠ Havlíčkova, termín první schůzky bude zájemcům zavčas sdělen

Pro zájemce o sborové zpívání

300,-

 

Dětský pěvecký sbor

Děvčata i chlapci 12-18 let

Vedoucí: Jiří Tržil

První schůzka v úterý 25.9., 16:30 h, DDM Budík

Pro zájemce o sborové i sólové zpívání, široké žánrové zaměření, veřejná vystupování

300,-

 

Hudební skupina Budík Band

Děvčata i chlapci od 10 let

Vedoucí: Jiří Tržil

První schůzka v úterý 25.9., 17:00 h, DDM Budík

Hledáme zpěváky, zpěvačky, kytaristy, klávesisty, případně další instrumentalisty do hudební skupiny

500,-

 

Flétna pro zdraví

Děvčata i chlapci 5–10 let + pokračující

Vedoucí: Monika Benešová

První informativní schůzka v pondělí 24.9., 16:30 h, DDM Budík

Hra na zobcovou flétnu, dechová cvičení pro děti s respiračními potížemi

500,-

 

TANEČNÍ

 

Tancujeme pro radost

Vedoucí: Kateřina Kabelková

Děvčata 1.-4.třída

První informativní schůzka v pondělí 24.9., 14:30 h, DDM Budík 

Základy dětského tance, koordinace, ohebnosti a obratnosti

400,-

 

Street & modern dance

Vedoucí: Kateřina Konvalinová

Děvčata i chlapci od 2.třídy

První informativní schůzka ve středu  3.10., 16:00 h, DDM Budík

Základy street dance a scénického tance

400,-

 

Mažoretky I. (přípravka)

Děvčata od 4 let

Vedoucí: Jarmila Reháková, Marie Pecková

Nábor v říjnu každé úterý od 16:00 h, DDM Budík

Pohybové dovednosti, práce s hůlkou, prostorové vnímání

800,-

 

Mažoretky II.

Děvčata od 7 let

Vedoucí: Jarmila Reháková, Marie Pecková

Nábor v říjnu každé úterý od 16:00 h, DDM Budík

800,-

 

Mažoretky III. (pokračující)

Pro všechny, které chodily v loňském školním roce, více informací na www stránkách

800,-

 

Břišní tance

Pro děvčata 7-13 let

Vedoucí: Dana Berková

První schůzka ve čtvrtek 4.10., 15:0 h, DDM Budík

Relaxace při hudbě, nácvik sestav, vystoupení při různých příležitostech

400,-

 

OSTATNÍ

 

Cvičeníčko

Pro děti od l roku

Vedoucí: Jiří Tržil

Schůzky: Pondělí a úterý dopoledne

První informativní schůzka v úterý 25.9., 9:00 h, DDM Budík

Cvičení a hraní s vlastním tělem, hudebně pohybová výchova, relaxace a masáže

600,-

 

Cvičím a brousím si jazýček

Pro děti 4-8 let

Vedoucí: Jaroslava Jadrníčková

První informativní schůzka ve čtvrtek 4.10., 16:00 h, DDM Budík

Nácvik správného dýchání, procvičení a uvolnění artikulačních orgánů, děti se naučí básničky, říkanky a společně budeme vytvářet základ pro správnou komunikaci

500,-

 

Angličtina hrou

Pro děvčata i chlapce 9-15 let

Vedoucí: Jiří Tržil

První schůzka v úterý 25.9., 15:00 h, DDM Budík

Výuka prostřednictvím her, písní a pohybových aktivit

300,-

 

Angličtina zdokonalovací

Pro všechny zájemce od 12 let

Vedoucí: Jiří Tržil

První schůzka v úterý 25.9., 15:30 h, DDM Budík

Výuka prostřednictvím her, písní a pohybových aktivit

300,-

 

Můj mazlíček a já

Pro děvčata i chlapce 8-10 let

Vedoucí: MVDr. Jaroslava Mokrošová Jirušková

První schůzka v pondělí 24.9., 15:00 h, DDM Budík

Vše co potřebuje vědět a znát malý chovatel domácích mazlíčků

300,-

 

Můj mazlíček a já v pohybu

Pro děvčata i chlapce 3-7 let

Vedoucí: MVDr. Jaroslava Mokrošová Jirušková

První schůzka ve středu 26.9., 15:00 h, DDM Budík

Pro děti a jejich dospělý doprovod, hravou formou se něco dozvíte o zvířátkách kolem nás

300,-

 

Pokusy v bílém za kačku

Pro děvčata i chlapce 9-11 let

Vedoucí: MVDr. Jaroslava Mokrošová Jirušková

První schůzka ve středu 26.9., 16:00 h, DDM Budík

Hravou formou budete zkoumat věci a jevy, které nás obklopují

400,-

 

NABÍDKA PRO DOSPĚLÁKY

 

KUNG FU – VIET VO DAO

Děvčata i chlapci, ženy i muži od 7 let do …

Vedoucí: Pavel Borkovec, Jan Kliner, Jan Bloudíček

Nábor probíhá v měsíci říjnu každé pondělí od 17:00 h a pátek od 18:00 h, tělocvična ZŠ Havlíčkova

Rozvoj síly, obratnosti, odvahy, nácvik základních technik bojového umění

600,-

 

Sebeobrana, která funguje

Děvčata i chlapci, ženy i muži od 7 do …

Vedoucí: Jiří Grambal, Jan Kliner, Jiří Vrbka, Jiří Veselý, Jaroslav Fic

Nábor probíhá v měsíci říjnu každé pondělí od 17:00 h a pátek od 18:00 h, tělocvična ZŠ Havlíčkova

Nácvik základních sebeobranných technik

600,-

 

Kalanetika

Dívky a ženy od 15 let

Vedoucí: Libuše Formanová

První schůzka v pondělí 10.9., 17:30–18:30 h, 18:30-19:30 h, DDM Budík

Posilování a protahování hlavních svalových skupin

400,- + 10,- za každou odcvičenou hodinu

 

Keramika pro dospělé – začátečníky

Pro všechny zájemce nad 18 let

Vedoucí: Dana Berková

První informativní schůzka v úterý 24.9., 17:30 h, keramická dílna v ZŠ Havlíčkova

Základy práce s hlínou a zdobení

1800,-

 

Keramika pro dospělé - zkušenější

Pro všechny zájemce nad 18 let

Vedoucí: Lenka Reháková

První schůzka v pondělí 1.10., 17:00 h, keramická dílna v ZŠ Havlíčkova

Relaxace při tvořivé práci s hlínou, práce na keramickém kruhu

1800,-

 

Jak se přihlásit?

Přihlášku si můžete vyzvednout v DDM, nebo ji najdete na našich www stránkách. Vyplněné přihlášky přijímáme do 21. 9. 2018, nebo do naplnění kapacity kroužku.

Lze je poslat i elektronicky.

Zájmové kroužky zahajují svoji činnost v týdnu od 24. září 2018, pokud není uvedeno jinak.

Kroužky budou otevřeny na základě dostatečného počtu podaných příhlášek. Přihlášky odevzdávají i ti, kteří kroužek navštěvovali v předchozím roce.

U jednotlivých útvarů je uvedena výše školného za celý školní rok 2018 / 2019. Platbu je nutné uhradit hotově v DDM do konce října 2018.

Děti ze ZŠ Havlíčkova budou platit kroužky ve škole svým třídním učitelům. K úhradě kroužků budou zavčas vyzváni.